Audycje

Futbol przyszłości

"Futbol przyszłości" to program poświęcony młodym talentom piłkarskim w Polsce. W każdym odcinku przedstawiani są trzej utalentowani zawodnicy poniżej 18. roku życia, którzy mają szansę stać się w przyszłości gwiazdami polskich boisk, a być może także i europejskich. Program skupia się na pokazaniu sylwetek oraz charakterystyki poszczególnych juniorów, a także ich dotychczasowych osiągnięć. Prowadzi Krzysztof Paszkiewicz.

+ zobacz

Szybka zagrywka. 1. liga piłki ręcznej

Cotygodniowy magazyn podsumowujący rozgrywki 1. ligi męskiego i kobiecego szczypiorniaka. W programie prezentujemy wyniki, najlepsze akcje oraz klubowe ciekawostki. Gospodarzem programu jest Tomasz Górski.

+ zobacz

Nowości

Legia Warszawa w amerykańskiej sieci kablowej

Już w pierwszym kwartale 2020r. kibice Legii Warszawa za oceanem uzyskają dostęp do materiałów na temat warszawskiego zespołu. Wszystko za sprawą umowy zawartej między klubem a firmą Radar Sat-Media z Chicago.

→ czytaj dalej

PGNiG Superliga od lutego dla amerykańskiej Polonii

Spółka Radar Sat-Media nabyła prawa do pokazywania polskich rozgrywek piłkarzy ręcznych w USA. Umowa dotyczy wszystkich meczów ekstraklasy szczypiorniaka realizowanych przez TVP Sport oraz ich skrótów.

→ czytaj dalej

Współpraca