XPress >> Sporty walki

600 zawodników na 6. Mistrzostwach MMA w Warszawie

Data: 2023-02-28 Komentarze: 0

Zakończyły się zapisy na 6. Mistrzostwa MMA. Na liście startowej znalazło się 580 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Jest to najlepszych wynik frekwencji dla turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska.

Podczas najbliższych zawodów, młodzi fighterzy będą rywalizować w kategoriach juniorów (18-21 lat) i seniorów, powyżej 21. roku życia. W zawodach wezmą również udział tzw. kadeci, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia.

Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 4 marca. Turniej zostanie zorganizowany w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 w Warszawie.

6. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców, a ich przebieg będzie transmitowany w mediach społecznościowych Stowarzyszenia MMA Polska.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz trzeci w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Warszawy. 12 czerwca 2021 roku odbył się tu pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA. Wydarzenie przyciągnęło do rywalizacji blisko 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski. 9 kwietnia 2022 roku Stowarzyszenie ponownie pojawiło się w Warszawie. Były to 3. Mistrzostwa MMA, a wzięło w nich udział blisko 300 młodych fighterów.

6. Mistrzostwa MMA są pierwszym turniejem zaplanowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska na rok 2023.

Przygotował: Stowarzyszenie MMA Polska

Tagi: MMA